DENNÍ STUDIUM

EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ
ZAMĚŘENÍ
EKONOMIKA A MANAGEMENT

Studentka Euroškoly Praha_knihovna, Ekonomika a podnikání se zaměřením na Ekonomiku a management

PROČ STUDOVAT EKONOMIKU A PODNIKÁNÍ?

Ekonomika je nedílnou součástí moderního života. Všichni bychom měli vědět, jaké budeme platit daně, co je hypotéka či jak hospodařit s financemi. Toto a mnohem více se u nás dozvíš při studiu ekonomiky, účetnictví, obchodních činností nebo při provozování fiktivní firmy. Když k tomu přidáš znalost cizích jazyků (Aj a Nj od 1. ročníku, další jazyk ve 3. ročníku), získáš solidní předpoklady k podnikání či založení vlastní firmy nebo k pokračování ve studiu na vysoké škole.

PROČ PRÁVĚ EUROŠKOLA PRAHA?

Nabízíme menší školu s příjemnou a komunikativní pracovní atmosférou založenou na individuálním přístupu. Škola se nachází v atraktivním prostředí poblíž Vltavy v pražské Troji.

JAKÉ BUDEŠ MÍT UPLATNĚNÍ?

Pracovat můžeš téměř v jakémkoli ekonomickém, obchodním nebo personálním úseku malých či velkých společností (banky, pojišťovny, státní instituce). Můžeš si vytvořit vlastní firmu nebo se na jejím založení podílet. Své schopnosti můžeš dále rozvíjet studiem ekonomiky, obchodu, práva, pedagogiky či jiného oboru na vysoké škole.

PRAXE

Odborná praxe realizovaná ve fiktivních firmách (FIF) má na Euroškole Praha dlouholetou tradici. Studenti projdou celým cyklem od založení firmy, přes její řádné vedení, až po likvidaci ve čtvrtém ročníku.

V současné podobě mají FIF moderní podobu. Realizují moderní marketing, vytvářejí své vlastní webové stránky, komunikují s ostatními firmami v elektronické podobě. Vedou své agendy včetně účetnictví na počítačích školy. Nejlepší FIF ze 3. ročníků se účastní mezinárodního veletrhu FIF v Praze.

Obor Ekonomika a podnikání nevyžaduje stanovení zvláštních zdravotních požadavků.
Není tedy potřeba razítko lékaře při podávání přihlášky ke studiu.

studenti před budovou škola I.

PROČ PRÁVĚ EUROŠKOLA PRAHA?

school

Klidné a bezpečné prostředí školy

people

Malá škola rodinného typu