Workshop na téma „Jak zacházet s penězi“

13.10. 2023

V pátek 13. 10. 2023 se na Euroškole Praha uskutečnil workshop na téma „Jak zacházet s penězi“, kterým studenty II. ročníku provedl Mgr. Patrik Spannbauer.

V rámci workshopu si studenti objasnili pojmy jako ochrana příjmů, investice peněz, šedá ekonomika či pojištění. Detailně jsme se pak zaměřili na pojištění jako takové, investice, kryptoměny a na to, jak s penězi všeobecně zacházet. Dozvěděli jsme se mnoho informací ohledně rizik a finanční svobody.

Lektor workshopu Mgr. Patrik Spannbauer má za sebou bohatou lektorskou činnost v oblasti managementu obchodu a pojišťovnictví. 10 let pracoval pro Ministerstvo vnitra v oblasti vzdělávání zaměřené na problematiku praní peněz a legalizace výnosů z trestné činnosti, vyučoval na Vysoké škole Karlovy Vary a přednáškovou a lektorskou činnost provozoval mimo jiné i na Policejní akademii či Justiční akademii v Kroměříži.

Tato aktivita se uskutečnila v rámci projektu iKAP II – INOVACE VE VZDĚLÁVÁNÍ, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0021047. Více informací o projektu naleznete na našich webových stránkách v sekci „O ŠKOLE/PROJEKTY A STÁŽE“.