Uzavření školy od 11. 3. 2020

10.3. 2020

Vážení studenti, vážení rodiče, dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR (viz příspěvek níže) je naše škola od středy 11. 3. 2020 až do odvolání uzavřena. Studenti, kteří byli dnes (10. 3. 2020) ve škole, byli instruováni o tom, že výuka resp. zadávání úkolů bude probíhat prostřednictvím aplikace Google classroom. Pokud se někdo nemůže přihlásit do studijní skupiny, ať kontaktuje prostřednictvím e-mailu učitele daného předmětu a on ho přihlásí. E-maily jednotlivých učitelů naleznete na těchto stránkách (o škole – pedagogický sbor). V dnešních závěrečných vyučovacích hodinách bylo se studenty diskutováno téma hromadné nákazy, bylo jim doporučeno, aby se v mimořádně nabytém volném čase pokud možno vyhýbali místům s větší koncentrací lidí a dodržovali pravidla hygieny. Po stránce studijní jsou studenti povinni sledovat aplikaci Google classroom. Pokud je potřeba něco zařídit, volejte kancelář či vedení školy, nebo použijte e-mail. Další informace budeme podávat dle vývoje situace. M. Šmíd, ředitel Euroškoly Praha