Škola v době covidu-19

7.9. 2020

7. 9. 2020 Vážení studenti, vážení rodiče, věnujte prosím pozornost níže uvedeným pokynům:

Dle nařízení hygienické stanice hl. m. Prahy č. 8/2020 platí od 14. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve společných prostorách škol (chodby, toalety, aula).

lPŘÍZNAKY

Žák, u kterého se objeví příznaky nachlazení, bude mít teplotu, kašel či rýmu, zvýšenou teplotu, bolest hlavy apod., nebude vpuštěn do školní budovy. V případě, že začne kašlat či smrkat v průběhu dne, půjde do izolace a zákonní zástupci si ho musí co nejdříve vyzvednout. Žák plnoletý odejde domů. Má-li žák alergickou rýmu či kašel, musí mít potvrzení od lékaře.

POTVRZENÍ OD LÉKAŘE

Pokud žák nepřijde do školy z důvodů nevolnosti (horečka, nachlazení, kašel rýma, příp. ztráta čichu, chuti, bolesti kloubů, hlavy apod.), pak před jeho dalším vstupem do školy bude vyžadováno lékařské potvrzení o jeho zdravotní způsobilosti, totéž platí i při návratu žáka zpět do školy po nemoci.

Pokud neúčast ve výuce bude nahlášena v předstihu, potvrzení od lékaře být nemusí.

Děkujeme za pochopení. M. Šmíd, ředitel školy