MATURITNÍ ZKOUŠKY

Předávání maturitních vysvědčení I.

MATURITNÍ ZKOUŠKY  2024

Maturitní okruhy a seznam četby pro maturitní zkoušky  2023/2024 jsou zveřejněny níže.

• 3. 4. 2024 - písemné maturitní zkoušky - český jazyk,
  • 10. 4. 2024 - písemné maturitní zkoušky - anglický jazky/něměcký jazyk,
  • 2. - 7. 5. 2024 - Didaktické testy společné části MZ. Přesný termín didaktických testů bude upřesněm,
  • od 20. 5. 2024 - Ústní maturitní zkoušky vč. obhajoby maturitní práce. Ústní maturitní zkoušky se konají v budově Euroškoly Praha dle rozpisu, který bude doplněn níže (rozpis se může ještě změnit).
books

ROZPIS MATURITNÍCH ZKOUŠEK 2024

*bude doplněno

TÉMATA MATURITNÍCH PRACÍ 2023/2024

• Nejpozději do 8. 9. 2023 je nutné zvolit si téma maturitní práce a odevzdat podepsaný formulář zadání maturitní práce.
  • Pokud si student nevybere žádné z vypsaných témat, je možné si zvolit téma vlastní. Podmínkou je předložení vlastního tému ke schválení Ing. Žůrkové a Ing. Chadimové.
  • Student, který si nevybere nebo si nenechá schválit své vlastní téma maturitní práce ve stanoveném termínu, nebude připuštěn k maturitě.
  • Uvedený termín je závazný.
  • Kontakty: zurkova@euroskola.eu, chadimova@euroskola.eu

ZÁZNAM SLOHOVÉ PRÁCE