PREVENCE

22.3. 2023

Ve středu 22. 3. 2023 navštívil Euroškolu Praha Petr Harazin s jeho životním příběhem spojeným se závislostí na alkoholu.

Úspěšný zpěvák, skladatel, zakladatel a frontman skupiny Nebe, spoluautor textu i hudby poslední písně Karla Gotta a jeho dcery Charlotte, vyhrál boj s těžkou závislostí na alkoholu.

Před třemi lety absolvoval pobyt v Psychiatrické nemocnici v Opavě a tento zážitek mu otevřel oči. Svůj příběh sdílí veřejně dál.

Cílem workshopu bylo upozornit studenty na to, že štěstí je vrtkavá věc a poukázat na situace, kdy si v životě dávat pozor na to, co dělají a kam směřují.

Tato aktivita se uskutečnila v rámci projektu iKAP II – Komplexní program rozvoje klíčových oblastí pražského školství, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0021047. Více informací o projektu naleznete na našich webových stránkách v sekci „O ŠKOLE/PROJEKTY A STÁŽE“.