Konzultace pro maturanty od 11.5. 2020

5.5. 2020

Vážení studenti třídy K2.A, zveme vás na konzultace z maturitních předmětů, které se budou konat 11., 18. a 25. května 2020 (možná i v červnu – záleží na termínu MZ) v prostorách školy v diplomatickém komplexu. Na účasti jste měli možnost se domluvit přímo s jednotlivými učiteli. Dle vyhlášky MŠMT ČR budou prostory dezinfikovány, studenti sedí v lavici po jednom, ve společných prostorách školy (samozřejmě i před školou) jsou povinné roušky, které je  možno ve třídě sejmout. Dle vyhlášky byste s sebou měli mít 2 roušky. Přestávky je možno trávit venku, je však třeba dodržovat bezpečnou vzdálenost a neshlukovat se – a to i při příchodu do školy. Čestné prohlášení, které jste dostali e-mailem, nebo jej najdete na těchto stránkách (Menu-Pro studenty-Nástavbové studium) prosím, přineste s sebou vyplněné a podepsané. Škola má i možnost kontrolního měření tělesné teploty. Jelikož nás není mnoho a jsme všichni dospělí, věřím, že vše proběhne bez problémů a těšíme se na osobní setkání. Za celou školu M. Šmíd, ředitelKonzultace pro maturanty od 11.5. 2020