Distanční výuka pokračuje

3.11. 2020

3. 11. 2020. Vážení studenti, distanční výuka pokračuje (nic jiného nám ani nezbývá), tak vydržme tento netypický režim a snažme se z něj získat co nejvíce v rámci možností. Pro učitele je to náročné, pro studenty také – i když jinak, než za obvyklých okolností. Nechci tady opakovat slova, která slyšíme v různých zprávách ze všech stran. Žijeme v rychlém světě plném změn a je lépe tyto změny zvládat, než z nich být nešťastný. Blíží se čtvrtletí školního roku, snažte se mít známky ze všech předmětů (nejlépe dobré známky:)), samozřejmě hlavně z těch maturitních. My učitelé se pro to snažíme udělat maximum. Po dohodě se zřizovatelem chci také teď, když je škola prázdná, vytvořit novou učebnu ICT, ale potřebné stavební úpravy, resp. ti, co je mají provést, jsou také blokováni nákazou či karanténou. Ale věřím, že se dočkáme. Ostatně v těchto dnech se počty nakažených snad začaly mírně snižovat. Všichni se těšíme na osobní setkání! M. Šmíd