APRICA – 25. 1. – 31. 1. 2024

8.1. 2024

Milí rodiče, milí studenti,

jelikož se nám pomalu, ale rychle blíží termín lyžařského výcviku v Itálii, dovoluji si zveřejnit pokyny cestovní kanceláře.

Naleznete je ZDE.

V pokynech je uvedeno, že součástí zájezdu není sjednáno cestovní pojištění, opak je ale pravdou. Pojištění nemají sjednané všichni účastnicí, ale těm, kteří jej nemají sjednáno, je tato skutečnost známa.

Dále si také dovolím připomenout seznam dokumentů, které je potřeba odevzdat v den odjezdu u autobusu v obálce s nadepsaným jménem studenta:

• podepsané čestné prohlášení o bezinfekčnosti s datem podpisu ideálně 24. 1. 24 nebo 25. 1. 2024,
  • souhlas zákonného zástupce,
  • potvrzení o seřízení lyží  ze servisu – je zde také možnost do čestného prohlášení o bezinfekčnosti napsat následující: „Čestně prohlašuji, že můj syn/dcera má bezpečnostně seřízené vázání.“
  • kopie kartičky pojišťovny ČR

Pro zletilé účastníky je zde také možnost, aby si čestné prohlášení o bezinfekčnosti a souhlas podepsali sami. Upravené dokumenty jsou k dispozici v kanceláři školy.