Ústní maturitní zkoušky 2018

1.6. 2018

Od 16. května 2018 probíhaly na Euroškole Praha ústní maturitní zkoušky.

V prvním týdnu skládali zkoušku z dospělosti studenti O4.A (čtyřleté denní maturitní studium) se zaměřením Ekonomika a management (ESA).
Kromě českého a anglického jazyka maturovali ještě z ekonomiky a managementu. VŠICHNI čtvrťáci ústní zkoušky zvládli!!! Největší radost jsme měli z angličtiny, kde byly výsledky téměř 100%!

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“100″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_slideshow“ gallery_width=“600″ gallery_height=“400″ cycle_effect=“scrollUp“ cycle_interval=“2″ show_thumbnail_link=“0″ thumbnail_link_text=“[Ukázat náhledy]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]Od pondělí 21. května 2018 přišli na řadu dálkaři, třída K2.B (dvouleté nástavbové kombinované studium).
Některé trochu pozlobil didaktický test z češtiny, ústní zkoušky ale už zvládli téměř všichni.