Učíme se doma…

15.4. 2020

15. 4. 2020. Vážení studenti denního studia, včera jsme se dozvěděli, že školy se pro vás neotevřou do konce tohoto školního roku. Pokračujeme tedy ve studiu na dálku. V hodnocení této formy studia jsme jako učitelé tolerantní, chápeme obtíže, které mohou nastat. Ale chceme, abyste úkoly zadané na Google classroom plnili. Nechceme dávat pětky, ale pokud zadané úkoly plnit nebudete, může se stát, že závěrečné hodnocení na vysvědčení bude N a budete si muset klasifikaci doplnit dodatečně. Je důležité, abyste na zadané úkoly reagovali a plnili je do daného termínu. Pokud to nezvládnete, dejte to vědět učiteli a on vám termín posune. Znovu opakuji, že naším cílem není vás špatně hodnotit, chceme, abyste se úkolům věnovali a i když v nich budou chyby, budou tyto úkoly hodnoceny jako splněné. Závěrečná známka na vysvědčení za 2. pololetí se bude skládat ze známek, které jste obdrželi ještě před zavřením škol a z hodnocení práce na dálku, která bude posuzována jak jsem uvedl výše. Přeji vám mnoho zdraví a dobrou náladu!
M. Šmíd

Vážení studenti kombinovaného studia, včera jsme se dozvěděli, že školy se neotevřou  do konce tohoto školního roku. Pro druhý ročník platí, že od 11. 5. 2020 mohou zájemci fyzicky absolvovat konzultace s učiteli. Pokud budete mít o toto zájem, domluvte se, prosím, individuálně s jednotlivými vyučujícími. Výuka dále probíhá distančně. Vysvědčení za první  ročník bude vydáno 30. 6. 2020. Vysvědčení za druhý ročník bude vydáno 30. 4. 2020. Prosím studenty druhého ročníku, aby měli splněnu klasifikaci za 1. i  2. pololetí. Stále se ještě může stát, že se počet nakažených zvedne a maturity nebudou. V tom případě se bude maturitní vysvědčení určovat i ze známek na vysvědčení za 1. pololetí. Věřím, že všichni uspějete, přeji vám pevné zdraví a dobrou náladu. M. Šmíd