OPEN ŠACHY 2023

17.2. 2023

Ve čtvrtek 16. 2. 2023 se na Euroškole konal šachový turnaj a účast byla hojná. Vyjma žáků Euroškoly Praha soutěžili také studenti Trojského gymnázia a přijeli i naši spolužáci z Euroškoly Česká Lípa a Euroškoly Strakonice.

Dalšími účastníky byli studenti Česko-anglického gymnázia České Budějovice, Podještědského gymnázia, SPŠD a.s. Praha 5, SOU a SOŠ SČMSD Znojmo a ARCUS Praha.

Za Euroškolu Praha soutěžili František Konrád ze třetího ročníku a Viktor Morokhovskyi z ročníku čtvrtého. Kluci se umístili na krásném bramborovém čtvrtém místě a my jim děkujeme za úžasnou reprezentaci Euroškoly. Studenti Trojského gymnázia obsadili 6.,7. a 8. místo.

Děkujeme všem, kteří k nám na šachový turnaj dorazili a doufáme, že se uvidíme zase za rok!

Hlavním sponzorem turnaje Open šachy 2023 bylo Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska z.s.