LUCIE MAŠATOVÁ

studentka oboru Ekonomika a podnikání

,,Euroškola Praha škola je moderně vybavená. K dispozici zde máme školní kuchyňku, kde si můžeme ohřívat obědy, uvařit čaj nebo kávu. Za největší přínos však považuji náš třídní kolektiv, který je prostě nejlepší a za který jsem vděčná. Jsem ráda i za naši skvělou paní učitelku Moniku Hodaňovou na ekonomiku a matematiku. Také bych chtěla vyzdvihnout výuku českého jazyka, na který máme paní učitelku Hanu Vyhnalovou. Čeština je maturitním předmětem a na Euroškole Praha mě její hodiny baví. Paní učitelka je vstřícná a hodiny má vždy dobře připravené i co se týče prezentací, které patří k výkladu. Skvělé je to, že když nestíháme nebo na hodině nejsme přítomni, tak prezentaci nalezneme v Google Classroom. Když si zpětně vzpomenu na základní školu, tak si uvědomím, jak se vše změnilo k lepšímu. Občas mě přepadne pocit, že je toho učení příliš, což je na střední škole normální, ale pak si uvědomím, že se mi to všechno bude jednou hodit, a hlavně je dobré mít všeobecný přehled v mnoha směrech. Euroškolu Praha celkově hodnotím velice kladně a jsem ráda za možnost studia ekonomiky a managmentu."

PROČ STUDOVAT U NÁS?
Telefon/mobil