Prezentace školy před členy velvyslanectví

24.2. 2020

Ve středu 12. 2. 2020 proběhlo v prostorách Trojského gymnázia a Euroškoly Praha setkání zástupců velvyslaneckých úřadů a jiných významných institucí. Představeny byly  vzdělávací programy našich čtyř škol (Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o., Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o., Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o. a Trojské gymnázium s.r.o.), které navštěvuje řada zahraničních studentů převážně východních zemí.

Po úvodní prezentaci škol si naši zahraniční studenti připravili krátký kulturní program. Následovala také diskuse se zahraničními studenty a jejich vyučujícími, kde se hovořilo o různých záležitostech v souvislosti se studiem v České republice. Na závěr jsme se přesunuli do prostor pražské Euroškoly, kde nechybělo malé občerstvení z kuchyní našich hotelových škol a symbolická číše vína.

Tereza Marková, PR asistent zřizovatele Euroškol ČR