Ohlasy absolventů

Absolventi dálkového studia 2017
Dobrý den,
já jsem dnes tak šťastná. Didaktický test dopadl dobře, i když jsem měla velké pochyby.
Chtěla jsem poděkovat Vám a celému učitelskému sboru za krásné dva roky. Nebylo to vždy jednoduché, ale byla to příjemná změna. Naučila jsem se spoustu nových věcí, našla nové přátele. Byl to boj, ale......
Děkuji za přípravu k maturitě.
ps. háčky na záchodech už máte? hehe
Děkuji a přeji krásný nový školní rok.
Radka Brothers, absolventka DS 2017


Absolventi dálkového studia 2016
Skvely ucitelsky sbor, profesionalni pristup a kvalitni vyuka. Na 100% doporucuji!!!
Markéta Severová, absolventka DS 2016


Absolventi dálkového studia 2015
Děkuji všem vyučujícím za kvalitní výuku a vstřícný přístup. Všem potencionálním zájemcům o studium jednoznačně doporučuji Euroškolu jako záruku kvalitního vzdělání.
Jaroslav Zeman, D2.A
červen 2015

Nedají tu nic zadarmo, ale umí ohodnotit snahu! Jsem rád, že jsem si pro dálkové studium zvolil právě tuto školu! ;-)
Jiří Daněk, D2.A
duben 2015


Vážená paní ředitelko,
v letošním roce jsem si doplnil vzdělání a složil maturitní zkoušku. Říká se jí také zkouška z dospělosti. V mém věku jsem si splnil svůj celoživotní sen, který jsem neustále oddaloval.
Od chvíle, co jsem vstoupil na půdu Vaší školy, se mi vybavovaly vzpomínky na mou povinnou školní docházku. Po usednutí do lavice jsem škole zcela propadl. Nebyly to jen vzpomínky, co mě celého pohltilo, ale v prvé řadě celý profesorský sbor v čele s Vámi a třídním panem profesorem Drahňovským. Z mého pohledu velice profesionální přístup jednotlivých profesorů mně úplně učaroval. To mělo za následek, že když jsem neuměl, cítil jsem provinění vůči perfektnímu výkladu jednotlivých profesorů.
Do života si s sebou odnáším nejen vzdělání, ale také hodně vzpomínek. Protože každé setkání s novým člověkem mě obohacuje. Děkuji také svým krokům, které mě dovedly do Vaší školy.
Děkuji a s přáním hezkého dne
Oldřich Voith, Strančice 20. prosince 2014

Pan Voith je jedním z prvních absolventů dvouletého dálkového nástavbového studia. Ke studiu nastoupil o několik měsíců později, dle svých slov uměl z angličtiny jen „yes“ a „no“. Přesto si učivo doplnil (určitě tomu napomohla i vzorná 100% docházka na hodiny) a za necelé dva roky se připravil na maturitní zkoušku, kterou zvládl v prvním termínu. Graulujeme! :-)


Z Facebooku
Zdravim Euroskolu Praha. Jsem absolvent 2005 a chci jen poprat uspech dalsim studentum. Euroskola mi dala dobry obchodni a jazykovy zaklad, ktery jsem mohl vyuzit k podnikani zde ve Spojenych Statech. Mejte se.
Petr Prieložný, absolvent 2005
září 2014


Z online ankety, kterou jsme rozeslali našim absolventům
Mam se skvele,od ukonceni Euroskoly cestuju po svete a momentalne pracuji na Novem Zelandu a na Euroskolu vzpominam tehdy, kdyz musim rano vstavat a neni moznost " zatahnout " prvni hodinu :-D
Denisa Polenová, absolventka 2010

Pracuji v cestovní kanceláři CK TOURVIET už 3 roky jako prodejní a marketingový reprezentant. Mám se dobře a vzpomínám na Euroškolu. Děkuji Vám! Těším se na návštěvu Euroškoly.
Tran Viet Dung, student 2011
červenec 2014


Půlroční stáž v Durhamu
V loňském školním roce jsme po maturitě na Euroškole Praha složili mezinárodní zkoušku Office Assistance ESA. Protože škola již několik let nabízí studentům pomaturitní praxe v Anglii, přihlásili jsme se s mým spolužákem Jirkou a od září do března strávili šest měsíců v anglickém Durhamu.
Náš pobyt byl financován z grantu v rámci programu Leonardo da Vinci.
Odletěli jsme na začátku září a ubytováni jsme byli v nájemních domech společně se studenty z Německa, Belgie, Španělska či Indie. První dny byly obtížnější, protože jsme nebyli zvyklí na mluvu rodilých Angličanů. Ale postupem času jsme rozuměli víc a víc. V práci nás přijali velmi mile, chovali se k nám hezky a snažili se nás naučit mnoho nových věcí. Zaměstnáni jsme byli v oddělení marketingu a administrativy a bavilo nás to tam. Také jsme využívali sportovních aktivit, které New College nabízela, a měli jsme dost času poznat Durham.
Celkově se mi pobyt v Durhamu líbil a myslím, že to je skvělá životní zkušenost.
Doporučuji všem!
Jakub Baťha, absolvent Euroškoly Praha
červen 2014
http://www.mctroja.cz/files/116/troja-176.pdf


Dobrý den, paní ředitelko,
od absolvování jsem si hledala práci, byla to dřina. Většinou je zajímá, zda máme zkušenosti, praxi. Do banky mě nevzali, nakonec jsem musela vzít práci v Bille. Doma docházely peníze, bylo to těžké období. Vstávat ve čtyři ráno a chodit spát v jedenáct večer. Tahat kartony mléčného sortimentu. Vydržela jsem to dva měsíce a nastoupila jsem teď od 1.11.2011 do České správy sociálního zabezpečení jako referentka konsolidace dat pojištěnců a jsem spokojená. Mám znalosti z Euroškoly a teď se mi hodí. Jsem v práci velice spokojená. Paní Babická, koukám, zase nastoupila. Je škoda, že až teď. Je to výborná profesorka na matematiku. Ráda bych zkusila za rok přijímačky na vysokou, tento rok mi to nevyšlo. Určitě budu muset dálkově, peníze jsou potřeba.
A jak se máte vy?
S pozdravem
Kateřina Dejarová, absolventka roku 2011
listopad 2011


Co nám přinesl půlroční pobyt v anglickém Durhamu:
Naučily jsme se orientovat v cizím prostředí a nově nabyté sebevědomí nám pomohlo rozhodnout se, jak naložit s budoucností. Poznaly jsme novou kulturu a její zvyky. Celkově byla pro nás stáž velmi přínosná a věříme, že dobře uplatníme nově nabyté zkušenosti v budoucím studiu.
Jana Křůpalová, absolventka Euroškoly Praha 2010 a účastnice projektu Leonardo da Vinci 2011
červenec 2011


Ohlasy a hodnocení praxí našich třeťáků:
"Tomáš pracoval jedním slovem skvěle. Již dlouho jsem neměla takto vnímavého a pracovitého spolupracovníka. Je spolehlivý, svědomitý, svou práci vykonává na 100%. Do budoucna budeme s Tomášem rádi spolupracovat." "Jakub je velmi pracovitý, bystrý a vnímavý člověk, který u nás ve firmě odvedl velký kus skvělé práce. Jsme moc rádi, že k nám byl přidělen. V budoucnu s ním zůstaneme v kontaktu a budeme nadále spolupracovat."
Linda Lochařová - Event Manager, Alza.cz
květen 2011


Z e-mailu, který obdržela pí. Stöcklová, lektorka kurzů výpočetní techniky pro letňanské seniory:
Z mraků tiše chumelí, vločka k vločce sedá, les už není zelený, pole nejsou hnědá. Je běloučký čas vánoční, čas cukroví a jmelí, čas dárků, co jsou ve skříni, nebo pod postelí? ! Přeji pohodové vánoční dny Houdková K. (snad si vzpomenete, že jste mne učila v kurzu pro seniory). Jsem moc ráda, že PC/internet u m í m ! Už od ledna t.r. nejsem v Letňanech - bydlím v Domě s pečovatelskou službou v Kostelci n. Labem. Vlastní PC nemám, ale chodím 2 x týdně buď do Městs.knihovny nebo ke zde též žijící dceři. Pro seniora je internet super - teď to teprve dokáži docenit !!
17. 12. 2010


Pozdravy z Durharmu a Halle
Zdravíme domů,
momentálně tady živě probíhá Halloween, tak se účastníme všech oslav. Se školou jsme absolvovaly několik výletů do Liverpoolu, Lake districtu a jiné. Jinak se připravujeme na závěrečné zkoušky z práva, international business a human resource managementu. Máme nějaké technické problémy s domem a místní vlhkostí, ale v podstatě jsou to jen maličkosti.
Všichni Angličané jsou velmi milí, dokonce si nás našla paní, kterou učíme jednou týdně česky. Pozvala nás na návštěvu k ní a jejímu manželovi domů. Bydlí u moře, tak se moc těšíme. Ve škole je práce nad hlavu, více než jsme očekávaly. Všechny pozdravujeme a dohlédneme, abychom vám psaly častěji.
Srdečné pozdravy z Durhamu
Jana, Lenka, Mirka
PS: přikládáme fotky :)                       
31. 10. 2010

Pozdrav z Durhamu
Jsme absolventi této školy a stejně jako Klára Hudcová, která  tento rok absolvovala studijní pobyt v německém Halle, tak i my jsme využili příležitosti díky programu Leonardo Da Vinci navštěvovat jeden  semestr v anglické škole New College Durham a následně zde vykonávat tři měsíce praxi. Měli jsme zde možnost zlepšit si naše jazykové schopnosti, poznat jak to chodí ve školách v Anglii a také se přiučit novým pracovním schopnostem. Tento pobyt se nám už bohužel blíži ke konci, ale po návratu budeme ještě dva měsíce navštěvovat Euroškolu Praha, kde nás koncem května čekají závěrečné zkoušky a doufáme v jejich úspěšné složení.
Tímto bychom chtěli poděkovat panu řediteli, celému vedení školy a v neposlední řadě paní profesorce Kateřině Čížkové a Dalimile Durčákové, které nás zde navštívily a mají s tímto spjaté určitě mnoho starostí a povinností.
Ivona Koubová, Michael Calda
Durham
28. 2. 2009

Zdravím všechny v Praze!
Učeni na Euroškole v Halle mi koncem listopadu skončilo a od 1.prosince jsem nastoupila na praxi do německé firmy Alpha Signs v Hohenthurmu. Firma se zabývá vyráběním světelné reklamy pro celosvětově známé firmy jako je McDonald´s, Bentley atd. Práce je občas velmi náročná, ale také moc zajímavá, všichni jsou velmi přátelští. Praxe probíhá do 28.2.
Už se na Vás těším.
S pozdravem
Klára Hudcová
studentka ESA
19. 2. 2009


Vážený pane řediteli,
dovolte mi, abych Vás pozdravil jménem svým a jménem absolventů dálkového studia Euroškoly Praha, kteří ukončili studium ve školním roce 2007/2008.
Rád bych Vás informoval, že úspěšné ukončení studia řadě z nás pomohlo najít lepší pracovní uplatnění na trhu práce, a to i přes momentální ekonomickou krizi. Velká část absolventů nalezla své uplatnění v obchodních společnostech, a to v oblasti logistiky nebo na místech účetních, dále ve finančním sektoru, bankovnictví a pojišťovnictví.
Některým z nás dala Euroškola Praha základ pro další studium, většinou na vysoké škole. Konkrétně mě a několika mým spolužákům na Univerzitě Jana Amose Komenského- tzv. UJAK, kde jsme úspěšně dokončili první rok studia.
Zároveň bych rád pozdravoval paní Mgr. Javorskou, která nás po celou dobu studia vedla k dokonalému zvládnutí školních návyků, které nyní plně využíváme při dalším studiu na UJAK. O dobré výuce svědčí, že z pěti studentů němčiny od paní Mgr. Javorské, tři studenti studují úspěšně dále společně s jedním studentem angličtiny.
Studium na Euroškole Praha nám přineslo nejen vzdělání, rozhled a možnost dalšího studia, ale též přátelství na další životní léta.
Děkujeme Vám i celému učitelskému sboru.
S pozdravem
Rudolf Hráský
absolventi dálkového studia
9. 9. 2009


Výběr pasáží z dopis pro zástupce zřizovatele školy RNDr. Jiřího Červeného CSc.
Vážený pane doktore,
vzhledem k završenému dálkovému studiu v Euroškole Praha bych Vám s pověřením studentů třídy D3.A ráda sdělila několik poznatků, které doprovázely naše studium.
... maturitní zkoušky proběhly korektně a mnozí z nás jimi prošli s pocitem, že svých výsledků dosáhli pevnou vůlí a poctivou prací. A to především proto, že na nás byly kladeny požadavky stejné, jako je obvyklé u studentů navštěvujících denní studium. O to více si svých úspěchů ceníme.
Tím bych velmi ráda poděkovala jménem všech studentů řediteli školy panu Ing. Kozovi a jeho spolupracovníkům za jejich lidský a především profesionální přístup. Zároveň přeji Euroškole Praha mnoho dalších úspěšných let a hodně spokojených studentů.
S přátelským pozdravem
Kateřina Tomšů
za studenty D3.A
2.10.2008


Pozdrav z Halle
zdravim vsechny studenty a ucitele Euroskoly Praha. Jsem absolventkou Euroskoly Praha se zamerenim Asistent ESA a stejne jako tri divky v lonskem roce, i ja jsem jsem se rozhodla po uspesnem slozeni maturity a zkousky ESA pro nabizene studium v zahranici.
Evropsky program Leonardo da Vinci je financovany Evropskou unii. Poskytl mi moznost tri mesicu studia a tri mesicu odborne praxe v nemeckem meste Halle. Zatim mam za sebou necele dva mesice skoly, ktera mi dala ze zacatku docela dost "zabrat". Ale nyni mohu rict, ze me jazykove schopnosti jsou den ode dne lepsi. Poznavam tu jiny styl zivota, ucim se novym zvykum, ale i samostatnosti. A to se mi libi.
Jeste jednou moc pozdravu
Klara Hudcova
studentka ESA
31.10.2008


Vážený pane řediteli,
chtěli bychom poděkovat Vám a celému vedení Euroškoly Praha, s. r. o. za možnost zúčastnit se v Belgii konference na téma Employbility Skills, která měla za účel pomoci nám při výběru našeho budoucího zaměstnání a také jak se správně o práci ucházet.
Konference se konala ve městě Leuven, které je známo svou Katholike Universiteit Leuven ( KUL) a nachází se jen několik málo kilometrů od hlavního města Bruselu.
Měli jsme zde možnost se seznámit se studenty z dalších čtyř evropských zemí ( z Německa, Rakouska, Nizozemska a Anglie) a spolupracovat s nimi na zadaných projektech. Také jsme navštívili město Brusel, kde sídlí nejvyšší úřady Evropské unie a podívali jsme se přímo do Evropského parlamentu. Navštívili jsme i krásné město Bruggy, které je známé především čokoládou a krajkami.
Ivona Koubová, Martin Liba, Michael Calda
studenti třídy O4.B
9. 5. 2008


Pane řediteli,
ráda poděkovala vedení školy a hlavně paní profesorce Čížkové za umožnění studijního pobytu mé dcery, v německém městě Halle a hlavně za velmi dobrou organizaci celé akce.
Milada Kabourková, matka studentky ESA
26. 3. 2008

Pozdrav z Halle,
Jsme absolventky Euroskoly Praha se zamerenim Asistent ESA a diky tomuto zamereni a slozeni Evropske maturity nam byla nabidnuta moznost dalsiho studia v zahranici, ktere je financovano Evropskou unii jako projekt Leonardo. V nasem pripade se jedna o pulrocni pobyt v Nemecku. Z tohoto pulrocniho pobytu navstevujeme tri mesice Euroskolu v Halle, nasledovat budou tri mesice praxe v nemecke firme. Nase zacatky byly, co se tyce komunikace, obtizne. Ale za tu dobu, co jsme tady, se nase komunikacni schhopnosti znatelne zlepsuji. Lide jsou zde velice prijemni a snazi se nam pomoci s jakymkoli problemem, ktery se naskytne.
Posilame moc pozdravu do Prahy a uz se na Vas tesime
Martina Vankova, Marketa Kabourkova a Katerina Viktorova. Halle
studentky ESA
24. 10. 2007


Vážený pane řediteli,
úvodem mého dopisu bych Vám chtěl poděkovat. Jsem dnes posledním dnem v práci, kterou bych jistě nezískal nebýt znalostí získaných na Vaší škole. Určitě Vás bude zajímat, průběh po škole. Ihned po odmaturování jsem nastoupil na práva a zároveň jako každý student co potřebuje peníze do zaměstnání. Našel jsem si práci pro renomovanou českou společnost, zabývající se designem. Kde jsem našel uplatnění jako skladník. Začínal jsem od piky, ovšem během pár týdnů jsem byl povýšen na asistenta prodeje, za další dva měsíce na managera obchodu u Václavského náměstí, k mému udivení po dalších třech měsících jsem započal práci jako obchodní zástupce, dostal jsem vlastní kancelář, služební vozidlo, prostě sen. Má kariéra  vyvrcholila u téže společnosti nejvyšší možnou funkcí výhradního zástupce pro ČR a SR v oblasti hotelové a domácí divize Villeroy & Boch. Opět vlastní kancelář, navíc proplacený golf, cestování, velmi zajímavá práce, ovšem neskloubitelná se školou. Proto jsem se rozhodl svou funkci opustit, což dělám dnešním dnem. Tento mail co píši, je mým posledním mailem u této společnosti.  Snad nostalgie. Nevím…A co se týče budoucnosti, určitě Vás potěší další etapa mého života. Jistě si vzpomínáte na mého spolužáka z lavice Honzu Ježka. Vybudovali jsme spolu společnost Prime Art s.r.o, která se zabývá tvorbou webů, redakčními systémy, internetovými obchody, grafickými návrhy, hlavním naším produktem jsou 360 ° virtuální prohlídky. Nabízíme i profesionální marketingové poradenství, včetně reklamních kampaní, módních přehlídek pro obchody, naše pole působnosti opravdu nezná mezí J Jistě si vzpomenete o lavici před námi Pepu Buriana, Erika Dragomireckého, Lukáše Příbramského i ty naleznete v naší firmě jako zaměstnance. Naším cílem je vybudovat společnost, která si zakládá na kvalitě prováděných služeb, zaměstnávat desítky lidí a dostudovat.
Prostě jsem si nemohl odpustit Vám za mě, ale i za kluky poděkovat. Určitě se někdy, až bude čas zastavím a zavzpomínám na krásně bezstarostně strávená léta na Euroškole Praha. Pozdravujte prosím mým jménem celý profesorský sbor, a hlavně naši bývalou třídní Natašu Kabickou. Která byla nejlepší třídní profesorkou, co jsem v životě měl. A samozřejmě Helenu Březákovou, Simonu Babickou, Jitku Javorskou a Lubomíru Krejcarovou.
Jsem s pozdravem
Jan Nedoma
absolvent Euroškoly Praha


Sehr geehrter Herr Ing. Koza,
wir sind wieder gut nach Oesterreich zurueck gekehrt und hatten noch zwei wunderschoene Tage in Ihrer goldenen Stadt.
Mein Mann und ich moechten uns fuer Ihre besondere Gastfreundschaft aufrichtig bedanken; es hat uns sehr gefreut Ihre Schule in Prag zu sehen und es istschoen, dass Sie so viele engagierte Lehrer haben. Wir wuenschen Ihnen und Ihrem engagierten Team viel Erfolg fuer den naechsten ESA Lehrgang. Den ESA-Pruefungsbericht werde ich Ihnen gesondert senden.
Mit besten Gruessen, auch an Frau Hudcova, Frau Saumanova und das gesamte Team,
Ihre Ingeborg und Kurt-Hans Kuehling
Vážený pane Ing. Kozo,
prožili jsme ve Vašem "zlatém městě" ještě dva nádherné dny a vrátili jsme se v pořádku do Rakouska. Můj muž a já bychom Vám chtěli upřímně poděkovat za Vaši pohostinnost. Velmi nás potěšilo, že jsme si mohli prohlédnout Vaši školu v Praze a těší nás, že máte tolik angažované učitele. Přejeme Vám a Vašemu zapálenému týmu mnoho úspěchů v příštím ESA-ročníku. Zkušební zprávu ESA Vám pošlu zvlášť.
Srdečné pozdravy, také paní Hudcové, paní Šaumanové a celému týmu! Vaši
Ingeborg und Kurt-Hans Kuehling
spoluzakladatelé ESA
Europa-Wirtschaftsschulen
Getreidemarkt 16
A-1010 Wien
2006-06-07


Gratulation!
Sehr geehrter Herr Cervený,
Herr Brunk teilte mir mit, dass die Euro-Schulen in Tschechien seit 28. April 2006 mit dem goldenen Qualitätszertifikat des tschechischen Schulministeriums und des tschechischen Privatschulverbandes ausgezeichnet wurden. Über diese Mitteilung habe ich mich sehr gefreut und möchte Ihnen zu dieser Leistung ganz herzlich gratulieren.
Mit freundlichen Grüßen
Silvia Semidei
Vážený pane Červený,
pan Brunk mi sdělil, že Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ocenilo 28. dubna 2006 Euroškoly v České Republice Zlatým certifikátem kvality. Toto sdělení mě velmi potěšilo a ráda bych Vám k tomuto výkonu pogratulovala.
Silvia Semidei
zřizovatel školy
Stockstadt am Main
Deutschland
2006-05-03


Ve dnech 10. - 13. září 2004 se v České republice konalo 19. evropské finále mezinárodní výchovné soutěže pro děti ETEC 2004. Akce se účastnilo 26 klubů zemí Evropy. Vedení Ústředního automotoklubu ČR přidělilo každému družstvu průvodce - tlumočníka ovládajícího jeho rodný jazyk. Podařilo se obsadit všechny jazykové skupiny především studenty pražských vysokých a středních škol. Maximální slova díků však přichází právě na práci těchto našich průvodců - tlumočníků. Je vysoce ceněna jejich vstřícnost, flexibilita a přátelskost. Zástupci ze zahraničí kladně hodnotili i jejich téměř profesionální vystupování. Akce měla velký úspěch a k tomu bezesporu přispěla i Elena Dangalová, studentka O3.C Vaší školy, která poskytla své znalosti a schopnosti delegaci z Makedonie.
Václav Kobes
Generální sekretář
ÚAMK ČR


Vážený pane Nedoma,
dovoluji si obrátit se na Vás v následující věci, jménem Konzulátu Republiky Paraguay Vám děkuji za zaslání práce do literární soutěže "Paraguay - země v srdci Latinské Ameriky", kterou tento konzulát vypsal v dubnu tohoto roku. Je mi ctí Vám oznámit, že Vaši práci komise posoudila a ohodnotila jako třetí nejlepší ze všech zaslaných. Gratuluji Vám k třetímu místu. Diplom a věcnou cenu si Vám dovolím předat na recepci, kterou tento konzulát uspořádá při příležitosti návštěvy viceprezidenta Paraguayské republiky, J.E. pana Luis Alberto Castiglioni, v České republice. Nemajíc dalšího sdělení, opětovně využívám příležitosti, abych Vás ujistil o mé nejdokonalejší úctě.
Jindřich Prouza
Konzul Republiky Paraguay v České republice.
(Jan Nedoma O4.B - říjen 2004)


Vážený pane inženýre Janků, blahopřeji Vám a studentům Vaší fiktivní firmy k tomuto pěknému úspěchu a chtěl bych Vám poděkovat za skvělou reprezentaci našich firem v zahraničí.
Ing. Lukáš Hula
vedouci CEFIF
Velký úspěch fiktivní firmy Vinetto s.r.o. Euroškoly Praha. V evropské konkurenci fiktivních firem v březnu 2004 v Belgických Brugách, získala naše firma z rukou starosty města Brug, ocenění jako nejlepší firma veletrhu.


Vážený pane řediteli, v období letních prázdnin 2003 vykonávali na naší pobočce Komerční banky, a.s. Praha 8 - Palmovka odbornou praxi studenti Vaší školy, H. Havelková, K. Křížová, Z. Plicková, V. Budzinová, M. Vorel, T. Hromek, K. Budilová a M. Baťková.
Vaši studenti projevili opravdový zájem o práci, snažili se o plnění zadaných úkolů, dobře se přizpůsobili bankovnímu prostředí. Byli ukáznění, odpovědní a měli i zdravé sebevědomí. Jejich praxi hodnotím velmi dobře.
Milena Ponocná
ředitelka pobočky Praha 8 - Palmovka


Zdravím všechny profesory a studenty Euroškoly Praha!!! Především profesorku Březákovou, Kolářovou, Jelínkovou!!! Už jsem pár dní v Kanadě a zdejší život se nedá s tím naším vůbec srovnat!! Lidi jsou tu na sebe hodný a strašně moc si důvěřujou!!! Těším se až se jednou opět vrátím do školy!! Ať Vás v tom novým školním roce žáci moc nezlobí!!! Jste skvělá škola!!!!
Zatím se mějte!!!
Miloš Schejbal
student 2003


Vážený pane řediteli,  dne 24.6.2003 bych Vám ráda poděkovala za třídu U1.A za vzorné vedení kurzu účetnictví pod vedením ing.Aleny Tůmové,která nás zasvětila a ukázala podrobně,jak si máme počínat při vedení účetnictví a zároveň byla ochotná,jakoukoliv neznalost a pochybnosti vřele vysvětlit,kdy jsme této ženě rádi naslouchali,kdy se výsledek projevil na maturitním vysvědčení,které bylo důkazem ,že její práce měla smysl,ale i tato žena získala od nás ohodnocení,neboť jsem tuto osobnost hodnotila dle grafologického posudku,kterým byla ohodnocena na výbornou,neboť po krátké době dokázala veškeré síly a um nasměrovat na jeden cíl,a tím dokázat,že je osobnost,která uměla v naší třídě odhalit to ,co jiní neviděli.   S pozdravem a vřelostí děkuje
Renáta Štodtová
studentka U1.A  2003


Vážený pane řediteli, velice jste nás potěšili fotografiemi z přijímacího řízení, které jste dali na Vaši stránku. Je vidět, že jste škola, která má o žáky a rodiče zájem a že jsme si tedy dobře vybrali. Přeji mnoho dalších úspěchů. Zdravím s přáním pěkných VELIKONOC.
Jana Mrňová
matka přijatého žáka 2003


... jménem našich hluchoslepých klientů Vám a Vašim studentům děkujeme za pomoc a spolupráci při zajištění veřejné sbírky pro hluchoslepé "Červenobílé dny".
... studenti Vaší školy svou aktivitou přispěli na projekty pro hluchoslepé klienty v hodnotě 12.752,2 Kč
Ota Pačesová
ředitelka LORM
společnost pro hluchoslepé 2003


WHAT I LIKE ABOUT OUR SCHOOL
I like my teachers because they are friendly to their students, unlike our teachers in Philippines, who are very strict to their students. Teachers here are different mainly because their students can talk to them about their problems, which is very unusual in my country.I wish I could speak Czech and I could talk to my teachers more. I really appreciate those teachers who went for the school trip in Italy with us. If only I could stay and study here longer!
Mám ráda naše profesory, protože jsou na rozdíl od profesorů na Filipínách přátelští ke studentům. Profesoři na Filipínách jsou velmi přísní a není tam zvykem, aby se jim studenti svěřovali se svými problémy tak, jak jsem to mohla poznat v České republice.
Kéž bych uměla lépe česky, abych si mohla více povídat s mými profesory! Moc také děkuji všem profesorům, kteří s námi jeli na lyžařský výcvik do Itálie. Kdybych tak mohla zůstat studovat v Čechách déle!
Ruth Lusung
studentka 1. ročníku 2003


Vážený pane řediteli Kozo a milý Honzo,
rádi bychom Vám oběma poděkovaly za lidský, taktní a tolerantní přístup. Obdivovaly jsme Vaši trpělivost, jakou jste se obrnili vůči naší počítačové nechápavosti. Vždyť mnohé z nás měly myš poprvé v ruce, aniž by pištěly, některé u klávesnice hledaly další součástky psacího stroje a jiné si pletly monitor s televizí.
Nestal se sice zázrak, aby se z počítačových embryí vyvinuly počítačové expertky, ale pod Vaším vedením se podařilo něco VLOŽIT do našich mozků, ZOBRAZIT v představách, pochopit, že mezi NÁSTROJE nepatří pilníček na nehty a především používat NÁPOVĚDY, také jsme dokázaly ULOŽIT JAKO... své dobré známé SW i HW.
Po skončení kurzu se pak všechny natolik s počítačem skamarádily, že Ty, co ho ještě nemají, už píší dopisy Ježíškovi.
Přejeme Vám hezké prožití vánočních svátků a plný pytel dárků od Ježíška a do nového roku hodně zdraví, úspěchů v práci, osobním životě a Honzovi při maturitě.
S počítačovým zvoláním: Ať Vám nikdy nechcípne myš!
Vděčné absolventky kurzu
Kolektiv učitelek Církevní speciální školy Don Bosco - Praha 8
účastníci počítačového kurzu 2002


Syn jako absolvent Euroškoly neměl problémy se získáním zaměstnání. I když jeho pracovní zařazení plně neodpovídá jeho odbornosti, je v zaměstnání hodnocen velmi kladně a v oblasti ekonomického vzdělání dosahuje velmi dobrých pracovních výsledků. Vzhledem k tomu, že jsme byli s Euroškolou velmi spokojeni, v tomto školním roce započne na ní studovat i můj mladší syn Jan Nedoma.
Maria Bezděková
matka absolventa 2001


Kvalitu výuky považuji za hlavní devízu Euroškoly Praha. Jsem opravdu rád, že jsem měl možnost být jejím absolventem. Vztah mezi učitelem a žákem je vždy v přátelské rovině. To navozuje harmonickou atmosféru i při „zapeklitějších“ situacích, jakými může být například zkoušení. Člověk si tak často ani neuvědomí, že by s danou látkou mohl mít nějaké problémy. Naučí, se dle mého názoru daleko snáze i obtížnější látce. Také oceňuji pružnost, s jakou Euroškola dokáže řešit případné komplikace v jakémkoli směru.
Přeji všem příjemné zkušenosti s Euroškolou Praha, alespoň takové, jaké mám já!
Petr Lukeš
absolvent 1999


Vážený pane profesore,
ač jste mi ve třetím ročníku přivodil málem infarkt Vašimi srovnávacími testy, dnes už vzpomínám s úsměvem. Oproti tomu, co nám život dává občas za kapky, to byla sranda.
Krásný den učitelů – prosím pozdravujte paní prof. Bartůňkovou, nenašla jsem na ní žádný kontakt.
Vaše bývalá studentka
Linda Pazourová
absolventka 1999


Tato soukromá škola s obchodně ekonomickým zaměřením si drží velmi dobrou úroveň zásluhou kvalitního pedagogického sboru, který dokázal připravit někdy i méně nadané žáky k úspěšnému vykonání maturitní zkoušky.
Zkoušející byli nároční jak během maturitní zkoušky, tak během doby studia. Dokladem toho je, že někteří žáci museli vykonat opravnou maturitní zkoušku, z nichž převážná většina si dostatečně doplnila své znalosti. Výborné úrovně dosahovali žáci jak v ekonomických předmětech, tak v cizích jazycích. Dovedou se orientovat v odborné účetní problematice a bez obtíží se domluví v cizím jazyce.
Mám dojem, že tato škola výborně připravuje žáky zejména pro praxi a byla bych potěšena, kdyby tento můj názor přispěl ke zlepšení prestižní úrovně mezi soukromými školami.
Mgr. Marie Kantnerová
předsedkyně maturitní komise 1999